Навчально-практичні центри сприяють якості професійної освіти

Рoзвитoк прoфeсійнoї oсвіти в Укрaїні сьoгoдні вкрaй вaжливий aспeкт як для oсвітянськoї, тaк і вирoбничoї гaлузeй. Aджe нaвчaльний прoцeс учнів, які здoбувaють рoбітничі прoфeсії, мaє ґрунтуватися на сучасних технологіях, а зміст навчальних програм повинен відповідати запиту виробничої сфери, щоб майбутні фахівці були якісно підготовлені і без зусиль інтегрувалися у професійну діяльність.

Доп. информация

Сьогодні для популяризації робітничих професій серед молоді освітні заклади налагоджують співпрацю із виробничими підприємствами, соціальними партнерами, створюючи сучасні навчально-практичні центри. Завдяки такій взаємодії професійні навчальні заклади удосконалюють методи професійної підготовки учнів, переймаючи досвід і практику застосування передових технологій у виробників. Приклад такої успішної співпраці з професійними освітянськими установами демонструє відомий виробник лакофарбових матеріалів ТзОВ «Снєжка-Україна». Підприємство впродовж кількох років поспіль спільно з навчальними установами відкриває навчально-практичні центри Групи компаній «Śnieżka» з професій «Маляр», «Столяр», які працюють у Львові, Луцьку, Рівному, Ужгороді, Житомирі, Калуші, Вінниці, Броварах, Тернополі, Херсоні, Черкасах.

Відтак навчально-практичний центр «Śnieżka» упроваджено і на базі Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» м. Харкова, урочисте відкриття якого відбулося 30 жовтня 2019 року. Освітній навчальний центр сучасного формату – це якісно облаштовані кабінет теоретичної підготовки з малярної справи і виробнича майстерня. Відповідно учні навчального закладу, які здобувають професію «Маляр», у класах вивчатимуть основні теоретичні засади фаху, а у майстерні опановуватимуть практичні навики маляра, застосовуючи матеріали відомого виробника, що виготовлені на основі інновацій. Крім цього, клас і майстерня забезпечені усіма необхідними наочно-методичними матеріалами.

Також програмою навчання у Навчально-практичному центрі «Śnieżka» передбачено, що представники компанії «Снєжка-Україна» проводитимуть згідно з планом навчальні семінари, конференції, відкриті уроки. Водночас слухачі навчальної програми, які оволодівали знання і практичні уміння у Навчально-практичному центрі «Śnieżka» наприкінці навчального процесу отримають сертифікат від виробника. Генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» зазначає: «Нам, виробникам, дуже приємно, що представники системи професійної освіти дослухаються до нас і активно співпрацюють з нами у цьому напрямку, адже сектор реальної економіки швидко змінюється, розвиваючись, застосовує передові технології. Таким чином, освітні заклади мають іти в ногу із розвитком сучасних технологій, щоб готувати кваліфіковані робітничі кадри, які є компетентними і добре підготовленими. Тому компанія «Снєжка-Україна», заручившись підтримкою Міністерства освіти і науки України і підписавши Меморандум про співробітництво, впродовж кількох років відкриває навчально-практичні центри Групи компаній «Śnieżka» у різних регіонах України.

У цих освітніх центрах учні здобувають відповідні професії будівельного спрямування, застосовуючи матеріали виробника. Функціонування центрів «Śnieżka» впродовж кількох років підтвердили, що такий метод осучаснення навчальної програми цілком себе виправдовує, оскільки покращити рівень фахової майстерності мають можливість не лише учні, але також рівень своєї кваліфікації підвищують викладачі і майстри виробничого навчання, бо навчальний процес і виробнича сфера мають тісно взаємодіяти».

Удосконалення змісту навчального процесу професійної освіти у співпраці з соціальними партнерами – це якісна підготовка кваліфікованих робітників для будівельної сфери, що дає можливість учнівській молоді здобувати фах відповідно до вимог сучасного ринку праці, який потребує робітників високого професійного рівня. Тож навчально-практичні центри, створені спільно з виробниками, спрямовані на ефективний розвиток сучасної системи професійної освіти.

 ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.