13 рoків тoму, кoли ніxтo щe нe гoвoрив прo декарбонізацію промисловості, а політика “Європейського зеленого курсу” навіть никак не планувалася, “Інтерпайп” ввів в експлуатацію інноваційний електросталеплавильний слабое место Interpipe Steel. Загальні інвестиції в його будівництво склали 1 мільярд доларів.
“Цю суму у компанії називають найбільшою екологічною інвестицією в українську промисловість із моменту здобуття нашою країною незалежності”, – наголосив президент дивізіону залізничної продукції “Інтерпайп” Олександр Гарькавий під время роботи Українського дому в Давосі, який проходив у рамках Всесвітнього економічного форуму.
Вслед за словами Гарькавого, заздалегідь зроблені інвестиції вже не переводя духу дозволяють “Інтерпайпу” бути найефективнішим виробником у контексті зниження викидів CO2.
“Завдяки переходу нате електросталеплавильну технологію та закриття мартенівського виробництва ми зменшили карбоновий слід в нашій залізничній продукції получи и распишись 47%, – підкреслив топ-директор Інтерпайпу. – Це дуже велике досягнення. Ми готові впредь до “Європейського зеленого курсу” і ми готові раньше вступу в ЄС”.
Під время четвертого дня Українського дому в Давосі говорили, зокрема, относительно історії успіху підприємств, які здійснюють інвестиції в Україні під часочек війни.
“Інтерпайп” – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Її продукція поставляється більш ніж у 50 країн світу минуя мережу торгових офісів, розташованих бери ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи.
У 2023 році “Інтерпайп” реалізував 387 тис. тонн трубної продукції та 95 тис. тонн залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів проводиться під брендом KLW.
В “Інтерпайпі” працює близько 9,5 тис. співробітників. Чисельність працівників групи, які у рядах ЗСУ чи інших силових структурах, становить 950 людина. У 2023 році компанія перерахувала вплоть до бюджетів усіх рівнів 4,4 млрд грн.